сайти тренажери

САЙТИ ТРЕНАЖЕРИ, ЩОБ ПРОКАЧАТИ СВІЙ МОЗОК

  • Wikium - Вікіум пропонує спочатку пройти тестування і визначити якість ваших пам'яті, мислення, уваги. На підставі цих результатів ви отримуєте програму тренувань. Знову-таки є платний рівень, де обіцяється більше можливостей.
  • Happymozg -  На сайті можна перевірити пам'ять і пройти онлайн-тренування уваги, концентрації, реакції та інших функцій мозку за допомогою програм та ігор. Є детальна теоретична частина, яка розповідає про те, що таке мозок і як підтримати його в хорошому стані.
  • Mnemonica - Цей сайт зустрічає нас фразою: "Немає людей з поганою пам'яттю. Є люди, які не вміють нею користуватися". Виконуючи нескладні вправи, можна розвинути пам'ять, отримати навички в запам'ятовуванні чисел, слів і текстів, розвинути увагу та образне мислення. Також на сайті є невеликі статті з корисними порадами.
  • Petruchek - Тут зібрані відомі логічні ігри, які легко запустити в режимі онлайн, щоб розім'яти мізки.
  • S-mind - Це сайт про можливості людського мозку і розвитку інтелекту. Тут розповідають про те, як влаштована наша голова, як там все працює, і дають поради, як прискорити цю роботу. Наприклад, є стаття "Як поліпшити короткочасну пам'ять", задачки на логіку і багато іншого.
  • Chisloboi - Онлайн-гра на розвиток швидкості рахувати. Є кілька режимів: тренувальний, де не ведеться підрахунок часу; марафон - потрібно якнайшвидше відповісти на 20 питань; безпомилковий, де гра триває аж дві хвилини, але при цьому не можна припуститися помилки, та інші.
  • Quantified-mind - Якщо англійська вам майже як рідна, можна зависнути на цій платформі. Тут є тести на моторні навички, вербальні, на перемикання контексту, на короткострокову пам'ять, на час реакції, візуальне сприйняття та багато інших. При цьому користувачі можуть не тільки тренувати свій мозок, але і брати участь в різних дослідженнях.
  • Brainexer - На Brainexer є найрізноманітніші вправи: завдання на концентрацію, сортування, перемикання, групи і списки слів, арифметичні операції, пропущені числа, підрахунок символів, знаходження шляху та ін. Одне з особливо цікавих вправ - "Ефект Струпа". Обов'язково поклацати.

Немає коментарів:

Дописати коментар